IMG 20220523 143511 844 min1 scaled
IMG 20220523 143511 844 min scaled e1704985072801

زیبایی دندان

امروزه دنیای درمان های زیبایی خیلی گسترده و پیشرفته شده و راه های درمانی متفاوتی برای ساختن یک لبخند زیبا وجود دارد.

بلیچینگ:
درمان بلیچینگ یا سفید کردن دندان ها اولین و بی خطرترین و طبیعی ترین راه درمان زیبایی در افرادی است که توقع زیادی از تغییر رنگ دندان ها و تغییر فرم دندان هایشان ندارند.
دو صورت درمان در مطب (office bleaching) و خانه (home bleaching) انجام می شود.

ونیر کامپوزیت:
در افرادی که اختلاف رنگی زیاد یا فرم نامناسب دندان ها برای افراد ناخوشایند است بهترین درمان و کم هزینه ترین درمان ،درمان های ونیر کامپوزیت که گستردگی زیادی از نظر نوع ماده(نانوسرامیک) و طیف های رنگی متفاوت دارد. تراش در این درمان خیلی جزئی و محدود به نواحی مورد نیاز است و با مراقبت ها و چک ا‌پ های به م‌وقع وقتی به روش درست انجام شود هیچ ضرری برای افراد ندارد و می تواند لبخند رضایت بخش و جذابی به بیماران بدهد.

لمینیت :
درمان های لمینیت انواع مختلفی دارند ،درمان های لمینیت سرامیکی در افرادی که فاصله های دندانی یا بد رنگی های‌ شدید دارند توصیه می شود و ماندگاری بیشتر همراه با هزینه های بالاتر نسبت به سایر درمان های‌زیبایی را این دسته از درمان ها شامل می شود.
و امروزه کانتکت لنز ها و لومینیرزها لمینیت های بدون تراشی هستند که در افراد با دندان های مرتب بدون نیاز به تراش به زیباترین فرم خود در می ایند.

و در این مجموعه با تمرکز بر روی درمان های زیبایی و دانش کافی و همکاری با لابراتوارهای به روز ایران که همه از اساتید به نام در این حرفه هستند تلاش شده تمام درمان های زیبایی با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت و به روزترین درمان ها برای شما شرایطش فراهم شود تا با اطمینان و اسودگی خاطر ساختن لبخند زیبای خود را به ما بسپارید .

نمونه کار

veneer9 400
سفید کردن دندان
پیشگیری
veneer5 400
veneer2 400
veneer400